Co umíme

 

Hostie 

ostie (z lat. hostia oběť, obětní zvíře) označuje v křesťanské tradici chléb připravený ke slavení eucharistie. Většina liturgií pak označuje hostii po proměnění jako „tělo Kristovo“.

Hostie vyrábíme podle tradiční receptury pouze z pšeničné mouky a vody. Většinu hostií vyrábíme hladkých, ale vyrábíme také hostie ornamentové ručně pečené na historických plotýkách.

 

Načítání…

Oplatky 

Načítání…

Oplatky vyrábíme z kvalitních a čerstvých surovin. Při výrobě oplatků nejsou používány konzervační látky, ke konzervaci výrobků se využívá vysoká teplota během výrobního procesu.

Oplatky vyrábíme klasické spékané v příchutích oříšek, vanilka, kakao, skořice, kokos a sezam také mazané čokoládové, arašídové, karamelové, tiramisu, vaječný likér, čokoláda s chilli, čokoláda s konopným semínkem DIA lískooříškové slazené fruktózou.

Chcete mít své vlastní oplatky?

Navrhněte si svoji krabičku a my vám budeme podle vašich požadavků plnit oplatky do krabiček s vaším názvem, vašimi obrázky, texty, reklamou…Krabičku si opravdu můžete navrhnout sami nebo to můžete svěřit vašemu grafikovi (v případě zájmu zprostředkujeme kontakt s grafikem který má zkušenosti s prací pro nás a pro naše zákazníky).

My potom necháme krabičky vytisknout a přivezeme je k nám. Do těchto vašich krabiček pak plníme oplatky podle vašich potřeb, už bez omezení počtu.

Tuto možnost využívají především obce a města, poutní místa, farnosti, charity, firmy i občanská sdružení.

Načítání…

Neváhejte nás kontaktovat...